ana
hakk
faal
ref
ula
ilet
sol
sag

Koşu bandı tamir servisi

kondisyon.net

Her marka koşu bandı tamiri

logo

Dinamik Spor Aletleri, tüm marka ve modellere yönelik teknik destek hizmeti sayesinde koşu bandı tamiri konusunda Türkiye pazarının liderleri arasında yer almaktadır. Teknolojik yenilikleri yakından takip etmesi; yeni servislerin yaratılması, lokalleştirilmesi ve spor aletleri teknikleri konularında sahip olduğu bilgi birikimi ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki kabiliyetleri firmayı sektöründe lider firmalardan biri haline getirmiştir. 

Dinamik Spor Aletleri, dünya spor malzemeleri pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır. Dinamik Spor Aletleri, spor malzemeleri sektöründe lider bir çok firma ile çözüm ortaklığı kurmuş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Koşu bandı tamiri ikinciel spor aleti alım ve satımı öncelikli konumuzdur.

Gerek elektronik gerekse mekanik tamir ve bakım servisliğinde öncü durumunda olan, örnek alınan özel servis hizmetini başarı ile yapan anlayışın,işini severek yapan düşüncenin bir neticesidir.Koşu bandı tamiri ,yakında olan bir tamirciye değil,koşu bandı tamirinde profesyonelce çalışan firma bazında çalışan ciddi teknik ekibe yaptırılmalıdır.,,,,
Firmamız, müşterilerine koşubantlarını daha randımanlı şekilde kullanabilmeleri için tüm marka koşu bantlarında teknik destek, bakım ve motor modifiyelerine kadar (DC sistemli koşu bantlarınının AC sistemli koşu bantlarına dönüştürülmesi) tüm hizmetleri sunmaktadır. Dinamik Spor Aletleri, dünya spor malzemeleri pazarında tanınmış ve saygı duyulan bir yere ulaşmayı hedeflemektedir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla,  firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslar arası düzeyde işbirlikleri yapmaktadır. Dinamik Spor Aletleri, spor malzemeleri sektöründe ve kosu bandi tamir konusunda lider bir çok firma ile çözüm ortaklığı kurmuş olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Koşu bandı tamirinde servis yetkililerimizin , tespit ettiği , arızalara sebep olan basit hataları  servis çağırmadan önce, yetkiliye bildirerek ön bilgi almalı ve kontrolünü sağlamanız koşu bandınızın daha sağlıklı ve uzun süre kullanımını sağlar.  Kesinlikle koşu bandı yağı kullanınız . Nasıl yağlandığı ne kadar sürede yağlama gerektiğini merak eden ve de bilmeyen çok . Nasıl ve ne şekilde yağlanması gerektiğini teknik bilgiler sayfamızdan öğrenebilirsiniz..

dambsalon3

salon

 

kalp

kalp2

ickas

hakki

Dinamik Spor Aletleri
Kartaltepe mah. Belen sok. No:23/a Bayrampaşa
İstanbul 34040
Tel :   0212 417 50 90
Tel :   0212 417 18 18
Gsm : 0533 475 82 92

 

Koşu bandını tüm parçalarının bir görevi vardır, bunların ne işe yaradığını öğrenmenize gerek yoktur aslında ama basitçe ne olduğunu bilmeniz size yanlış yola girmenizi engeller.Basit bakımları yapmanız için bir mühendis diplomasına sahip olmanızı da gerektirmez.Öncelikle, Koşu bandı, bir artı özellikleri olan bir taşıyıcı sistemdir.Anahtar elemanlar ise, motor ve sürücü sistem, bant, silindirler, deck/zemin, iskelet, ekran ve elektronik devre kartlarıdır.Ekran ve özellikleri satın alma kararını etkileyen son grup parçalardır.